This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Prywatność
Zakaz kopiowania i używania jakichkolwiek materiałów z naszej strony. Jeśli chcesz używać materiały ze strony skontaktuj się z administratorem.
Losowa Fotka
Straż przy grobie

W dniu 04.04.2015r. druhowie z naszej jednostki pełnili Straż Przy Grobie Pańskim w Dakowach Mokrych.

Droga Krzyżowa

W dniu 23.03.2015r w godzinach wieczornych nasz jednostka brała udział w zabezpieczaniu Drogi Krzyżowej która odbywała się w naszej wsi.

Cieśle

W dniu 19.12.2014r. tuż po godzinie 20.00 zostajemy zadysponowani do poszukiwania osoby która zaginęła w miejscowości Cieśle.

LPR

W dniu 23.02.2015r tuż po godzinie 9.15 zostajemy zadysponowani do zabezpieczenia lądowiska LPR Sznyfiń. Działania trwały około godziny. Na miejscu również OSP Buk.

Budowa Trwa

Udostępniamy postęp prac nad rozbudową remizy. Pracę mają potrwać do marca 2015r.

Strażnica

W Październiku 2014r. ruszyła oczekiwana rozbudowa naszej remizy :)

Zawody 28.09.2014r.

W dniu 28.09.2014r. trzy drużyny pożarnicze z naszej jednostki wystartowały w zawodach pożarniczych które odbyły się w Szewcach. Mamy również przyjemność po informować że uzyskały one bardzo dobre wyniki.

Grupa Dziewczyn III miejsce.
Grupa 12-15 lat I miejsce.
Grupa 15-18 lat V miejsce.

Dobra 27.08.2014

W dniu 27.08.2014r. tuż po godzinie 00.40 otrzymujemy informacje o pożarze stogu w miejscowości Dobra. Po przybyciu na miejsce zastajemy w ogniu stóg liczący ponad 100 balotów słomy. Czynności nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca pożaru. Na miejsce przybyły także zastępy z OSP Buk.

Szewce 15.08.2014

W dniu 15.08.2014r. tuż po godzinie 17.30 zostajemy zadysponowani do pożaru stogu w miejscowości Szewce, po dotarciu na miejsce jednak okazuje się że spaleniu uległo około 2 tys mkw ścierniska i jeden balot słomy. W akcji brały udział zastępy z OSP Szewce, OSP Buk, JRG-4.

Pożar Stogu

W dniu 19.04.2014r. tuż po godzinie 3.40 nasza jednostka zostaje zadysponowana do pożaru stogu w miejscowości Dakowy Suche. Na miejsce również przybywają jednostki z OSP SZEWCE, OSP BUK.

Kurs Ratownictwa Technicznego

W dniach 11 - 13.04.2014r. druhowie naszej jednostki uczestniczyli w Kursie Ratownictwa Technicznego który odbył się w Buku. 11 druhów ukończyło kurs z wynikiem pozytywnym.

Nie możesz się zalogować?
Przemysław Mrówka

Zespół Muzyczny