This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Skutki nawałnicy 02.07.2016
Dodane przez pmrowka dnia Lipca 03 2016 14:45:48

W dniu 02.07.2016r. o godzinie 17.05 zostajemy zadysponowani do pierwszego zdarzenia tego dnia, udajemy się do miejscowości Sznyfiń gdzie złamało się drzewo na jednej z posesji w której znajdowało się dość spore gniazdo pszczół. Na miejsce przybyła również jednostka z JRG 9 Mosina. W trakcie zdarzenia otrzymaliśmy informacje o kolejnych dwóch zdarzeniach. Jako pierwsze nieprzejezdna droga Dobra-Piekary, na około 500 metrach drogi zastaliśmy połamane konary drzew i mnóstwo gałęzi. Kolejne Zgłoszenie do powalone drzewo na drodze Dakowy Suche-Dobra. Po usunięciu wszystkich zgłoszeń powróciliśmy do bazy. Jednak to nie koniec dnia dla naszych strażaków. Około 20.50 zostajemy zadysponowani do miejscowości Dakowy Suche, gdzie połamane gałęzie wisiały na drzewie i zagrażały bezpieczeństwem budynku gospodarczego. Na miejscu poprosiliśmy o pomoc OSP Buk która zadysponowała autodrabinę. Dzień z skutkami nawałnicy zakończyliśmy późnym wieczorem około godziny 23.


Zdjęcia